HAKKIMIZDA

1200 metre karelik çalışma alanına sahip olan, kuruluşundan bugüne kadar genişleyen üretim teknolojimiz ile kaplama sektöründe hizmet vermekteyiz. Müşterilerinden gelen talep doğrultusunda yaptığı teknolojik yatırımlar ve son teknoloji makine parkuru sayesinde, doğaya saygılı üretim yapan firmalardan birisi olmuştur. Firmamız uygun fiyat, zamanında ve kaliteli iş prensibiyle hareket ederek sektöründe lider firmalardan biridir. Titanyum kaplamada uzun yıllara varan deneyimle firmamız kaplama konusundaki gelişmeleri yenilikleri izleyerek, hedeflerine doğru her geçen gün yeni atılımlar yapmaktadır.

Bu yıllara kadar bizleri unutmayan ve bizlere güven veren müşterilerimize buradan gönül dostu teşekkürü bir borç biliyoruz.

TÜRKİYE’ deki sektörde lider olan ve hizmet veren firmalardan biri olarak mühendislik kadromuz ve ileri teknoloji makine parkımızla siz değerli müşterilerimize en iyiyi ve kaliteyi sunma prensibi ile çalışmaktadır. Bu yönde eksik yönlerimizi sizlerin uyarılarıyla tamamlamak en büyük dileğimizdir.

BERABER EN GÜZEL NOKTALARA ULAŞMAK UMUDUYLA .


Tüm süreçlerini müşterilerinin beklentilerini karşılayacak şekilde geliştiren, yerleşmiş kalite bilinciyle, kuruluş olarak her alanda sürekli iyileşme ve gelişme sağlamak için çalışan, çalışanlarının sürekli gelişimini sağlamak için eğitimlerle destekleyen, tüm çalışmalarını standartlara ve kalite yönetim sistemimize uygun olarak yapan, çevre sağlığı ve çevrenin korunması için tüm kaynaklarını seferber eden, sektöründe teknoloji kalitesi konusunda önder bir firma olarak hizmet vermekteyiz.


Sektördeki yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimizin yüzey işlem konusunda ki tüm beklentilerini karşılamaktır.


Yüzey işlem konusunda sektörün marka firması olmaktır.